سوالات متداول

 About-Us

آیا دستگاه های شرکت شما قابلیت نصب دوربین دنده عقب را دارند؟
بله , کلیه دستگاه های ما امکان نصب دوربین عقب را دارند و با کیفت بسیار بالایی ارائه می شود.
آیا بعد از نصب دستگاه های شما کنترل فرمان ماشین کار میکند؟
بله فعال میشود و کار میکند و این یکی از خصوصیات دستگاه فابریک میباشد یعنی بدون نیاز به اینترفیس جانبی و حتی دستکاری سیم کشی داخلی ماشین.
کیفیت تصویر دستگاه های ارائه شده توسط شما به چه شکل می باشد؟
کلیه دستگاه های پرونیکس با کیفیت تصویر اچ دی - رزولوشن بالا ارائه میگردند.
آیا دستگاهی که بدون gps هستند, میشود این قابلیت را در آینده به آن اضافه نمود ؟
خیر این امکان را ندارند . انتخاب آن سلیقه ای میباشد , دستگاه های بدون  gps ارزان ترمیباشند. اما ما دستگاه های با GPS را پیشنهاد می کنیم.
دستگا های شما ساخت کجا هستند؟
توجه داشته باشد که کشور چین یکی از بزرگترین تولید کنندگان لوازم صوتی و تصویری خودرو در جهان می باشد و محصولات تولیدی ما در کارخانه های چین و توسط همکاران ما تولید می شود اما کلیه محصولات با قطعات درجه یک طراحی و تولید می شوند، ما از کیفیت محصولات خود کاملا مطمئن هستیم و کلیه محصولات خود را تا 24 ماه گارنتی(تصویض بدون قید شرط) می کنیم. پس با خیالی راحت خرید کنید.
دستگاه dvd فابریک یعنی چه؟
دستگاه هایی که دقیقا به جای ضبط فابریک ماشین قرار میگیرند و فقط مخصوص و مربوط به آن مدل ماشین میباشد ولا غیر و نیازی به دستکاری در سیستم اصلی برق ماشین ندارد و دارای سوکت فابریک آن مدل میباشد .
مارک دستگاه ها چیست؟
کلیه دستگاه ها توسط شرکت همکار ما در چین تولید می شود و با نام تجاری پرونیکس (poronix) در 7 کشور از جمله ایران قابل تهیه می باشد.
آیا دستگاه ها قابلیت دریافت کانالهای تلویزیونی را دارند؟
بله , شما تنها با خرید یک آنتن آنالوگ کلیه کانالهای تلویزیونی را با کیفیت معمولی دریافت میکنید واگر دنبال بهترین کیفیت هستید میتوانید با خرید گیرنده دیجیتال حدود 19 کانال تلویزیونی (قابل افزایش تا 50 کانال در آینده) و رادیویی را با کیفیت فوق العاده  بالا و بسته به مناطق تحت پوشش حتی در سرعت بالا دریافت میکند.
نویگیشن در کدام شهر ها کار میکند و آیا قابلیت آپدیت را دارند؟
در حال حاضر در 190 شهر و در حال اضافه شدن میباشند.بله قابلیت آپدیت بصورت رایگان را دارا می باشند (پرونیکس تنها شرکتی می باشد آبدیت های جدید را بدون هزینه ارائه می دهد)
خرید از شما و پرداخت وجه آن چگونه است؟
خرید از ما صرفا بصورت نقدی و برای عزیزان ساکن استان تهران بصورت حضوری و ارسال توسط پیک در محل میباشد و برای شهرستانیهای عزیز با توجه با نماییندگی های ما در سرار ایران تنها کافیست با ما یک تماس بگیرید تا شما را به تزدیک ترین نماییندگی در شهر خود معرفی کنیم.
گارانتی محصولات چگونه است؟
کلیه محصولات پرونیکس به مدت 24 ماه گارنتی(تصویض بدون قید شرط)  می شود. پس با خیالی راحت خرید کنید.
شرایط دریافت نمایندگی فروش محصولات شما چگونه است؟
به بخش مربوط به نمایندگیها در سایت مراجعه نمایید.
آیا دستگاه شما همه این قابلیتها را دارد و به مانیتور پشت سری وصل میشود؟
بله همگی قابلیت های ذکر شده را دارد و به مانیتور پشت سری نیز وصل میگردد.
اگر ممکن است توضیحی در رابطه با سیستم نویگیشن بفرمایید؟
سیستم نویگیشن یا ناوبری موقعیت فعلی شما را توسط سیگنالهای ارسالی و دریافتی از طریق چندین ماهواره که در فضای پیرامون ما هستند بر روی نقشه نشان میدهند و این عملیات هیچ هزینه ای برای شما ندارد و قابلیت جستجو و مسیریابی مکان مورد نظرما را دارند بخصوص در مناطقی که هیچ آشنایی نسبت به آن منطقه نداریم بسیار مفیدند.
گیرنده دیجیتال مخصوص خودرو  چیست؟
گیرنده دیجیتال جهت دریافت کانال های تلویزیونی با کیفیت تصویری بالا ساخته شده است همانند گیرنده های خانگی ولی با این تفاوت که اینها مختص خودرو و سازگار با برق 12 ولت داخل ماشین میباشد و به گونه ای طراحی شده است که در حرکت شما تصویری صاف و شفاف داشته باشید و این دستگاه ها بسته به کیفیت ساخت آن از نظر کیفیت قطعات برد داخلی ,گیرندگی , ارائه تصویری صاف و شفاف در سرعت بالا , پایداری تصویر و تعداد خروجی های تصویر و مشخصات دیگر متفاوت میباشند
آیا نویگیشن فارسی را ساپورت میکند؟
بله نرم افزار و نقشه های ارائه شده هم تولید شرکت پرونیکس می باشد و بصورت کاملا فارسی به همراه قابلیت جستجو که بصورت گویا(سخنگو) میباشد و در دستگاه های نویگیشن دار فعال میباشد با قابلیت آپدیت رایگان مادام العمر.
 
ما را در کامل کردن این بخش یاری کنید!